Zubné kefky SPLAT Proffessional, BIOMED a RUBIKON

Čistenie zubov zubnou kefkou patrí k nášmu každodennému rituálu. Možno sa to každému nezdá, ale správne zvolená zubná kefka dokáže urobiť skutočné “zázraky“ so zdravím Vašich zubov!  Okrem správne zvolenej zubnej kefky je dôležitá aj technika čistenia zubov. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok na našom blogu o čistení zubov, tu.

V našom sortimente nájdete hneď niekoľko rôznych typov zubných kefiek. Zubné kefky SPLAT, BIOMED a RUBIKON predstavujú inovatívne a efektívne riešenia kľúčového dizajnu tvaru hlavy, rúčky a štetiniek zubných kefiek.

Zubné kefky SPLAT

Vybrať si môžete z 3 radov zubných kefiek, z ktorých predstavuje cielené na riešenie problému konkrétneho typu ústnej hygieny.

Rada Whitening

Zubné kefky rôznej tvrdosti – MEDIUMHARD zaručujú intenzívne a šetrné bielenie Vašej zubnej skloviny. Sú vytvorené tak, aby Vám pomohli dosiahnuť extrémne biely odtieň zubov, preto je na obale symbol snehovej vločky. Gumové vlákna bielia zuby o 40% účinnejšie v porovnaní s obyčajnými nylonovými vláknami (potvrdené klinickými testami). Špeciálny povrch každého vlákna ľahko a efektívne zbavuje od zubného povlaku, podobne ako guma pri gumovaní ceruzky na papieri.

     Zaoblené konce štetín zaručujú jemnosť k zubnej sklovine.

 

  Gumové štetinky čistia zuby o 40% účinnejšie ako klasické nylonové.  

 

 

Rada Sensitive

Zubné kefky SPLAT Sensitive s a vyrábajú v 2 variantách tvrdosti – SoftMedium. Výnimočná jemnosť štetín je zabezpečená špeciálnou výrobnou technológiou. Každá jedna štetinka sa na koncoch rozvíja na ďalšie 4 jemnejšie štetinky, aby sa zabezpečila maximálna jemnosť pri kontakte so zubnou sklovinou a predišlo sa vytvoreniu akýchkoľvek rýh na zubnej sklovine.  Zubné kefky SPLAT Sensitive boli vďaka svojej extrémnej jemnosti k zubnej sklovine špeciálne navrhnuté pre starostlivosť o citlivé zuby a stomatológovia ich odporúčajú používať po stomatologických zákrokoch. Extra jemné štetinky sú potiahnuté iónami striebra, čím sa zaručuje aj antibakteriálna ochrana pri čistení zubov.

 

Ióny striebra zaručujú dlhodobý antibakteriálny účinok.    

 

 

Každá štetinka sa na konci rozštvoruje, pre ešte jemnejší kontakt so zub. sklovinou.

Rada Complete

Zubné kefky SPLAT rady Complete boli špeciálne navrhnuté pre komplexné a efektívne čistenie zubov. Vďaka svojim špeciálnym štetinkám rôznej tvrdosti, ktoré sú farebne odlíšené a špeciálnemu zakončeniu štetiniek, dokážu tieto kefky účinne vyčistiť aj medzizubné priestory a ťažko dostupné miesta. Vyrábajú sa vo verzii SoftMedium.

 Zúžený tvar na koncoch štetiniek umožňuje vyčistiť aj medzizubné priestory.

Unikátny tvar štetiniek zaručuje výborný čistiaci účinok.

SPLAT Junior zubná kefka pre deti 2-8 rokov

SPLAT myslí aj na našich najmenších a navrhol pre nich unikátnu a praktickú zubnú kefku. Špeciálny tvar vlákien štetiniek pomáha účinne, šetrne a bezpečne čistiť detské zúbky. Praktická ergonomická rukoväť s protišmykovým povrchom bola navrhnutá špeciálne pre deti. Na základe odporúčania stomatológov majú všetky SPLAT zubné kefky jemné vlákna, aby sa predišlo aj tomu najmenšiemu poškriabaniu zubnej skloviny. Navyše sú štetinky potiahnuté iónami striebra, čím sa zaručuje aj ochrana proti baktériami.

 

 

Ergonomická rukoväť špeciálne navrhnutá pre malé detské rúčky.

 

 

      Gumová hlava kefky chráni detské zúbky a ďasná pre poškodením.

Biomed zubné kefky

Firma SPLAT prichádza pod značkou BIOMED s novinkami v podobe zubných kefiek so štetinkami potiahnutými striebornými iónmi alebo práškom z aktívneho čierneho uhlia. Sú dostupné vo variane MEDIUM 2024. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú  používať v kombinácii s prírodnými komplexnými zubnými pastami BIOMED.

Biomed Silver

Zubná kefka s antibakteriálnymi  štetinkami potiahnutými striebornými iónmi umožňuje šetrné odstránenie zubného povlaku a bráni množeniu baktérií na štetinkách.

Jedinečný rafinovaný tvar štetiniek umožňuje vyčistiť aj ťažko dostupné miesta, ako sú medzizubné priestory, priehlbiny na žuvacích plochách, oblasť ďasien, kde najčastejšie dochádza k vzniku zubného kazu. Jemná k ďasnám. Špeciálny tvar hlavy umožňuje rýchly a ľahký prístup k zadným zubom, a tým zaručuje efektívne čistenie.

Biomed black

Štetinky s obsahom aktívneho uhlia prispievajú k účinnému odstráneniu zubného povlaku. Zaguľatené konce štetiniek umožňujú bezpečné a šetrné čistenie a nezraňujú ďasnáŠpeciálny tvar hlavy umožňuje rýchly a ľahký prístup k zadným zubom, a tým zaručuje efektívne čistenie.

Zubné kefky RUBIKON

Zubné kefky RUBIKON sa vyznačujú špeciálnym tvarom hlavy, vďaka čomu ľahko vyčistia aj ťažko dostupné miesta v ústnej dutine. Kvalita spracovania sa prejavuje na ich vysokej odolnosti a trvácnosti. Sú vyrábané v dvoch variantách:

SUPER SOFT so 6556 štetinkami určené na dôkladné a jemné čistenie zubov.

SOFT s 2800 štetinkami určené pre efektívne odstraňovanie zubného kameňa.

Zubné kefky RUBIKON sú vyrábané v piatich atraktívnych farebných prevedeniach.

 

Každá zo zubných kefiek v našej ponuke predstavuje inováciu, ktorá stojí za vyskúšanie.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *