Opalescence bielenie zubov

Opalescence – jednotka na trhu v bielení zubov!

Jedinečnosť, efektivita, bezpečnosť, spokojnosť, jednoduchosť, rýchlosť, … to všetko (a omnoho viac) sú jednoznačné atribúty ktoré hovoria ÁNO značke Opalescence vo voľbe zubných bieliacich produktov. Milióny ľudí na celom svete sa tešia krásnemu bielemu úsmevu.

Bieliace zubné gély Opalescence Vám zaručia krásny, žiarivý, biely úsmev o akom ste snívali!

Gél na bielenie zubov Opalescence obsahuje PF (dusičnan draselný a fluorid), ktorý pomáha udržiavať zdravie skloviny počas celého procesu bielenia. Je formulovaný tak, aby zabránil dehydratácii a zhoršenia stavu zubnej skloviny. Môžete ho aplikovať na 30 minút alebo dokonca aj cez noc! Opalescence gél je lepkavý viskózny gél, ktorý nebude pretekať (viď príbalový leták) do mäkkých tkanív (ďasien).

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov produktov Opalescence pre bielenie Vašich zúbkov v pohodlí domova:
domáce bielenie Opalescence Go je dodávané v 6% koncentrácii peroxidu vodíka s príchuťou mäty alebo melónu,
domáce bielenie Opalescence PF sa dodáva v koncentrácii 10%, 16%, karbamid-peroxidu s príchuťou mäty, melónu, alebo bez príchute.

Pre stomatológov a dentálne hygieničky ponúkame tiež ambulantné bielenie Opalescence BOOST 40%, a tiež i bielenie už “mŕtvych zubov” Opalescence ENDO 35%.

Neváhajte a ešte dnes sa presvedčte o bieliacej sile produktov celosvetovo uznávanej značky Opalescence. Buďte aj Vy spokojní so svojím úsmevom.

Kontaktujte Vášho stomatológa, či dentálnu hygieničku a informujte ho (ju) o Vašom záujme bieliť zuby pomocou produktov s obsahom karbamid-peroxidu. Spolupráca s Vašim stomatológom, prípadne dentálnou hygieničkou je najlepšou voľbou pre dosiahnutie ideálnych výsledkov.

https://zivysvet.sk/kategoria-produktu/ustna-hygiena/bielenie-zubov-ustna-hygiena/opalescence-domace-bielenie/

https://www.opalescence.com/sg/Pages/why-opalescence.aspx

Spoločnosť Ultradent

Spoločnosť Ultradent, výrobca bieliacich produktov Opalescence, má zastúpenie vo väčšine krajín po celom svete. Ich produkty patria medzi najobľúbenejšie na trhu. Milióny ľudí sa tešia krásnemu úsmevu práve vďaka produktom Opalescence. Neustála inovácia a vývoj jedinečných produktov predurčuje spoločnosť Ultradent ako lídra nie len v oblasti estetickej stomatológie. V kolégiu odborníkov spoločnosti Ultradent participujú v podstatnej miere stomatológovia, práve ich zásluhou sú produkty spoločnosti inovatívne, jedinečné praktické a funkčné.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov