Ústna pena SPLAT – praktický pomocník do práce a na cesty

Naše zuby si vyžadujú neustálu starostlivosť. Ráno si všetci dôkladne vyčistíme zuby a vyrazíme tak do ďalšieho nového dňa. V priebehu dňa si dáme desiatu, obed, olovrant, večeru, vypijeme kávu, čaj. Po každom jedle a nápoji na našu zubnú sklovinu útočia baktérie produkujúce kyseliny, ktoré narúšajú zubnú sklovinu, spôsobujú zubný povlak a vedú ku vzniku zubného kazu. Ak sa chceme správne starať o naše zuby, mali by sme si zuby očistiť po každom jedle a nápoji. Nemáme na to však vždy možnosť. Preto prišiel SPLAT s výnimočným a praktickým pomocníkomústnou penou!

V čom spočíva výhoda ústnej peny?

Ústna pena predstavuje doplnkovú starostlivosť o ústnu dutinu, ktorú ocenia tí, ktorí chcú mať zdravé zuby a uvedomujú si, že čistenie zubov ráno a večer nestačí. Nie každý z nás má možnosť po jedle alebo nápoji “odskočiť“ si v priebehu dňa vyčistiť zuby. Našťastie je tu Ústna pena SPLAT! Bez použitia kefky a vody. Stačí len 2 vstreky a zuby sú dokonale hladké, zubný povlak rozpustený, zuby sú tak ochránené pred útokom baktérii a ph v ústach zneutralizované. Praktické balenie a penová konzistencia predurčuje tento výnimočný produkt na nášho spoločníka pri cestovaní, v kancelárii alebo v škole.

Pena nie je voda

Podstata ústnej peny a ústnej vody je rovnaká – sú to tekuté prostriedky ústnej hygieny určené na čistenie ústnej dutiny. Rozdiel spočíva v spôsobe aplikácie. Ústna pena predstavuje efektívnejší spôsob odstraňovania zvyškov jedla a jemného zubného povlaku a pôsobí menší tlak na zubnú sklovinu v porovnaní s ústnou vodou. Klinické testy preukázali, že ústna pena dokáže efektívne odstrániť jemný zubný povlak, čo bežná ústna voda nedokáže. Navyše, penová konzistencia umožňuje uchovávať väčšie množstvo aktívnych látok vo väčšej koncentrácii. A pena je o veľa praktickejšia na cestách ako voda!

Ako to funguje?

Ústna pena SPLAT rozpúšťa jemný zubný povlak, obsahuje látky, ktoré bojujú proti bakériám spôsobujúcim vznik zubného kazu, normalizuje ph rovnováhu slín po dobu 4 hodín alebo do Vášho ďalšieho jedla. Účinne čistí zubnú sklovinu a zanecháva ju perfektne hladkú. Obsahuje rastlinné výťažky z aloe vera, altajského rakytníka a granátového jablka, ktoré liečia a posilňujú ďasná.

Bezpečnosť nadovšetko

Našim hlavným cieľom je vyrábať produkty, ktoré sú maximálne účinné ale zároveň aj maximálne bezpečné. Ústne peny SPLAT neobsahujú fluorid, laurylsulfát (SLS), alkohol, chlórhexidín, triklosan, sacharín.

Inovatívny systém  LUCTATOL a systém ochrany proti zubnému kazu

Jedinečná kombinácia výťažku zo sladkého drievka, mliečnych enzýmov: laktoperoxidáza a laktoferín, ktoré majú výrazný antibakteriálny účinok, pomáha eliminovať kariogénne baktérie v ústnej dutine, bráni formovaniu zubného povlaku a udržuje svieži dych;

Priamo ničí baktérie spôsobujúce vznik zubného kazu a pomáha udržať zuby zdravé.

Kombinácia aktívnych látok má všestranný účinok na patogénne baktérie, znižuje riziko výskytu zubného kazu a zubného povlaku až o 96%.*

Nositelia zubných strojčekov + Ústna pena SPLAT =  <3

Ústnu penu SPLAT ocenia najmä nositelia zubných strojčekov a iných ortodontických aparátov. Rozpúšťa jemný zubný povlak a vďaka svojmu zloženiu a konzistencii dokáže preniknúť do všetkých miest ústnej dutiny.

Magická Ústna pena pre deti SPLAT

Citlivá detská sklovina si vyžaduje špecifickú ochranu. Po každom jedle alebo nápoji, najmä po tých s vysokým obsahom cukru, kyseliny masívne útočia na zubnú sklovinu a spôsobujú vznik zubného kazu. SPLAT myslí aj na našich najmenších a praktickú a bezpečnú ústnu penu vytvoril aj pre deti!

Výhody Magickej ústnej peny pre deti

Bioaktívny kalcit posilňuje zubnú sklovinu a dopĺňa potrebnú dávku vápnika nevyhnutnú pre správny rast zdravých zubov.

Komplex jedinečných mliečnych enzýmov (laktoferín, laktoperoxidáza a glokózaoxidáza) účinne chráni pred baktériami, podporuje zdravie ďasien a prispieva k lokálnej imunite ústnej dutiny.

Inovatívny systém LUCTATOL (kombinácia výťažku zo sladkého drievka a mliečnych enzýmov) aktívne bojuje proti baktérii Streptococcus mutans, znižuje riziko výkytu zubného kazu a zubného povlaku až o 96%*.

Glycyrrhizinát draselný a kreatín sú prírodné protizápalové látky, ktoré upokojujú citlivé ďasná pri prerezávaní zúbkov.

Ústna pena pre deti neobsahuje fluorid, preto je ideálna pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť prijímaniu fluóru z prípravkov ústnej hygieny.

Na konci môžeme skonštatovať – Ústne peny SPLAT sú praktický pomocník pre dospelých, ktorí vedú aktívny život ale aj pre všetky deti, ktoré sú aktívne vždy. 😉

*Výsledky testov in vitro a rozsiahle klinické testy vykonané  spoločnosťou MARUZEN PHARMACEUTICALS CO., LTD., Japonsko

Titulný obrázok pochádza zo zdroja: www.freepik.com

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *