Prírodné a bezpečné zubné pasty

Rodina je pre väčšinu z nás na prvom mieste. Záleží nám na zdraví a starostlivo vyberáme potraviny, aby sme našim deťom a blízkym servírovali len to najlepšie. Rovnako by sme mali dbať aj na bezpečnosť kozmetických prípravkov, ktoré každodenne používame. Výnimkou nie sú ani zubné pasty, pretože ich používame minimálne 2x denne.

V zložení produktov zubnej hygieny by sme sa mali vyhnúť syntetickým látkam, ktoré majú negatívny účinok pre náš organizmus. Ktorým látkam sa vyhnúť si prečitajte tu:

VEGAN FRIENDLY Zubné pasty

Veľa z nás uprednostňuje vegánsku alebo vegetariánsku stravu. Svojmu životnému štýlu musíme prispôsobiť aj kozmetiku a vybrať si zubnú pastu, ktorá zodpovedá našim konkrétnym požiadavkám. Vybrané zubné pasty SPLAT a BIOMED sú svojim zložením vhodné aj pre vegánov!

 

SPLAT Special Blackwood

SPLAT Special Sea Minerals

SPLAT Professional White Plus

SPLAT Professional Sensitive

SPLAT Professional Lavendersept

BIOMED Superwhite

Biomed Biocomplex

Zubná pasta pre alergikov

V súčasnosti počet rôznych alergií enormne narastá. Celosvetovo sú alergie na 4. priečke v rebríčku najrozšírenejších populačných ochorení. Počet alergikov na Slovensku za posledné storočie stúpol z  0,5% na neuveriteľných 40%! Tento hrozivý fakt môžme to pripisovať aj zlému životnému štýlu a množstvu chémie, ktoré do seba veľakrát nevedomky „tlačíme“ v liekoch, strave, kozmetike, aj v zubných pastách.

Ak ste úplný alergik a často siahate po homeopatickej liečbe, odporúčame vyskúšať zubnú pastu SPLAT Special Zero Balance. Táto zubná pasta bola špeciálne vyvinutá pre tých, ktorí trpia vysokou precitlivenosťou na výrobky obsahujúce esenciálne oleje, umelé farbivá a príchute. Znižuje riziko alergíí a zaisťuje účinnú starostlivosť o ústnu dutinu bez narušenia štandardov homeopatickej liečby. Neobsahuje: Fluorid, SLS, Triklosan, Chlórhexidín, Sacharín, Zlúčeniny hliníka, Umelé príchute a farbivá.

Bezpečné a prírodné zubné pasty PRE CELÚ RODINU

Značka SPLAT vyvinula komplexnú sériu BIOMED–  zubné pasty, ktoré sú maximálne bezpečné, účinné a vhodné pre celú rodinu!

Biomed Charcoal, Biomed Superwhite, Biomed Sensitive, Biomed Calcimax, Biomed Propoline a Biomed Biocomplex.

Aké sú ich výhody:

1. IDEÁLNE UMYTIE ZA 30 SEKÚND, KTORÉ PRETRVÁVA 12 HODÍN

Zubné pasty BIOMED® poskytujú dokonalé dlhotrvajúce umytie za 30 sekúnd vďaka látkam ako Dissolvine, hydroxyapatit vápenatý (nHap), šťava zo skorocelu, polyfenoly z brezy a sóda bikarbóna. Účinnosť klinicky overená. Zubná pasta BIOMED SUPERWHITE bola finalista súťaže Natural & Organic Awards Europe 2017 v kategórii Najlepší organický produkt.

2. KOMPLETNÁ ÚSTNA HYGIENA

• Rýchle odstránenie zubného povlaku
• Bielenie a posilňovanie zubnej skloviny
• Ochrana pred zubným kazom
• Zdravie ďasien
• Dlhotrvajúci svieži dych

3. TESTOVANÉ VO ŠVAJČIARSKU

Účinnosť produktov BIOMED® bola overená testami in vitro v CELLnTEC Advanced Cell Systems AG vo Švajčiarsku.

4. UNIKÁTNA ZMES PRÍRODNÝCH INGREDIENCIÍ A VITAMÍNOV

Každý výrobok BIOMED® je unikátny a obsahuje individuálnu zmes 12+ aktívnych prírodných ingrediencií, ktoré zaisťujú maximálnu účinnosť.

5. VHODNÉ PRE CELÚ RODINU

Odporúčané pre deti 6+ a ľudí s veľmi citlivými zubami.

6. EKOLOGICKÉ A BEZPEČNÉ

Obsahujú 98%+ prírodných zložiek!
– Neobsahujú:
fluorid, chlórhexidín, triklosan a iné silné antiseptiká, SLS/SLES, parabény, agresívne bieliace zložky a brusivá.
– Žiadny uhličitan vápenatý (krieda) ktorý môže poškodiť sklovinu.
– Žiadny hydroxymetyl glycinát sodný, ktorý spôsobuje alergie.
– BIOMED® je BioRus – certifikovaný (štandard pre prírodné a organické parfumy a kozmetické produkty)

Bežne dostupné komerčné značky zubných pást obsahujú mnoho skrytých alergénov a iných škodlivých látok. Vyberte pre seba a svoju rodinu prírodné zubné pasty, ktoré sú bezpečné a ktorých najlepšia reklama je ich prirodzená účinnosť.

 

Titulný obrázok pochádza zo zdroja: www.freepik.com

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *