O Firme SPLAT

SPLAT je dynamicky sa rozvíjajúca rodinná spoločnosť, ktorá sa počas 15-tich rokov svojej existencie, stala medzinárodnou spoločnosťou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu (Oral care). Svoje výrobky exportujeme už do viac ako 28 krajín po celom svete.

Disponujeme vlastným vedeckým laboratóriom a R&D centrom, ktoré sa zaoberajú vývojom unikátnych zlúčenín. V súčasnej dobe má spoločnosť SPLAT viac ako 10 ruských a medzinárodných patentov.

Výrobky SPLAT boli certifikované v súlade so smernicou EÚ, týkajúcej sa kozmetiky. Ich vysoká klinická účinnosť bola potvrdená celým radom vedeckých štúdií, vykonávaných poprednými vedeckými inštitúciami v Rusku, v krajinách a v Japonsku. Obsahujú tie najlepšie ingrediencie, od popredných svetových výrobcov. Sú vyrábané vo vlastnej, ultramodernej, ekologickej továrni – Organic Pharmaceuticals – a tiež v moderných továrňach európskych a japonských partnerov.

Systém riadenia kvality a certifikácie našich výrobkov poskytuje nevyhnutný základ pre registráciu na medzinárodnom trhu v súlade s požiadavkami vnútroštátnych právnych predpisov.

Výrobky SPLAT ani ich zložky netestujeme na zvieratách. V roku 2013 sme začali program náhrady bežných obalov, za biologicky rozložiteľné obaly. Zodpovednosť za ochranu životného prostredia je súčasťou filozofie firmy. Viac info o výrobe SPLAT.

SPLAT tím sa skladá zo 700 odhodlaných, kreatívnych a otvorených ľudí, ktorí skutočne veria, že je možné zmeniť svet k lepšiemu, a že vďaka ich práci, sa každú sekundu na svete niekto usmeje 🙂

ČO ODLIŠUJE NAŠE VÝROBKY OD INÝCH?

VYSOKÁ EFEKTIVITA

Každý výrobok vytvorený v laboratóriách SPLAT, je zameraný na najefektívnejšie riešenie problémov v starostlivosti o ústnu dutinu. Aby sme garantovali čo najvyššiu efektivitu každého výrobku, spolupracujeme s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi na celom svete. Výsledkom sú inovatívne špecializované výrobky, ktorých vysoká účinnosť je potvrdená rozsiahlymi klinickými štúdiami.

INOVATÍVNY PRÍSTUP

Neustále hľadáme nové a efektívne formy výroby s cieľom maximalizovať klinickú účinnosť každého výrobku. Naše vlastné výskumné centrum neustále vyvíja nové recepty. Výrobky sú chránené ruskými a medzinárodnými patentami. Unikátny a inovatívny systém bezpečného a efektívneho bielenia Sp.White system®, ktorý je súčasťou zubných pást, zanecháva povrch zubov dokonale čistý, hladký a lesklý. Nedochádza k poškodzovaniu zubnej skloviny a ďasien. Vynikajúce výsledky výrobkov SPLAT boli celosvetovo uznané radom medzinárodných štúdií. Bol preukázaný 96% inhibičný účinok na tvorbu zubného povlaku a zubného kazu. Účinný systém LUCTATOL® obsahujú všetky výrobky určené deťom. Nová generácia bioaktívnych zubných pást používa špeciálny aktívnu formu Nanohydroxylapatit, špeciálne vytvorenú pre SPLAT – na obnovenie a regeneráciu zubnej skloviny.

UNIKÁTNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY

Bioaktívne a profesionálne produkty SPLAT obsahujú vo svojom zložení unikátne a exkluzívne inovačné komponenty:

  • 100% prírodné bioaktívne Calcium získané z vaječných škrupín
  • Nanohydroxylapatit – hlavnú zložku zubnej skloviny, mliečny enzýmový komplex pre zachovanie lokálnej imunity ústnej dutiny
  • Karbamid-Peroxid v mikrogranuliach
  • biokoncentrát z levandule
  • perlový extrakt
  • aktívne uhlie z brezového dreva

Vysoká účinnosť všetkých týchto zložiek zaručuje maximálnu efektivitu v hygiene ústnej dutiny. Prírodné účinné látky, esenciálne oleje a výťažky z liečivých rastlín sú samozrejmou súčasťou SPLAT zubných pást, ústnych vôd a ústnych pien.

BEZPEČNOSŤ A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Všetky zubné pasty, ústne vody a ústne peny sú bezpečné a vhodné pre každodenné použitie. Výrobky SPLAT neobsahujú syntetická antiseptiká, Triclosan a Chlorhexidín. Výrobky určené deťom neobsahujú Natriumlaurylsulfat a Natriumsaccharinat. Výrobky sú vyrábané z moderných komponentov, od popredného svetového dodávateľa, v jeho vlastnej ECO-továrni, v ekologicky čistej oblasti Valday. Výroba SPLAT je CO2 neutrálna, a bola certifikovaná medzinárodnými štandardmi GMP Cosmetics, ISO 9001 a ISO 14001.

LÁSKA

Vážime si každého zákazníka, ktorý si zvolí naše výrobky. Chceme pomáhať ľuďom, aby boli šťastní, zdraví a úspešní. Pracujeme s nadšením a zaručujeme, že všetky výrobky sú vyrobené pod prísnou kontrolou kvality, výhradne z tých najlepších komponentov. Každý výrobok nesie časť našej duše. Chceme, aby ste sa častejšie usmievali a každý deň vášho života bol pestrý a úspešný.

VÝROBKY SPLAT NEOBSAHUJÚ:

agresívne abrazíva (oxid hlinitý, hydroxid hlinitý, uhličitan vápenatý), ktoré poškodzujúce sklovinu zubov a zvyšujú ich citlivosť.

Namiesto toho sa na výrobu využíva inovatívny systém bezpečného bielenie Sp.White System®, ktorý ponecháva zubnú sklovinu čistú a lesklú. Častice častice kruhového tvaru rôznych veľkostí, jemne a účinne odstraňujú zubný povlak, bez toho aby došlo k poškriabaniu zubnej skloviny, k citlivosti zubov, a k poškodeniu sliznice ústnej dutiny.

NEOBSAHUJÚ Chlórhexidín a Triclosan

Pri použití látok na báze chlórhexidínu – ktorý sa používa na dezinfekciu rúk chirurgov, je výsledkom pocit sucha, svrbenie kože, a takisto je možný vznik Dermatitídy – zápal kože. Látky na báze triclosan sa často nachádzajú v chemikáliách, určených pre domácnosť. Dlhodobé užívanie syntetických konzervačných látok, vďaka silným baktericídnym účinkom, pôsobí nepriaznivo na ústnu dutinu. Chlórhexidín spôsobuje poškodenie zubnej skloviny a jej sivý nádych. Namiesto toho sa na výrobu používa Biosol – bezpečné antibakteriálne činidlo. Baktérie na povrchu zubov spôsobujú vznik biopovlaku, ktorý je príčinou ochorenia parodontu. Zložka Biosol odstraňuje tento biopovlak tým, že do neho účinne preniká.

NEOBSAHUJÚ nátriumlaurylsulfát, teda zložku väčšiny prostriedkov na starostlivosť o ústnu dutinu, šampónov a umývacích gélov, ktorá spôsobuje vysušovanie slizníc. Používajú mäkkú a bezpečnú peniace zložku Natriumlaurylsarcosinat, ktorá má antibakteriálne vlastnosti.

NEOBSAHUJÚ saccharine a ďalšie škodlivá syntetické sladidlá. Sú používané bezpečné látky, ako sú xylit, extrakt zo Stevie, extrakt zo sladkého drievka a Sukralóza.

VÝROBKY PRE DETI NEOBSAHUJÚ penidlá, umelé sladidlá a saccharine. Ako sladidlo je používaný extrakt zo sladkého drievka. Sú bezpečné pri náhodnom požití.

ČO JE DÔLEŽITÉ VEDIEŤ O FLUORIDOCH?
Nutnosť používania fluórovaných výrobkov je prísne individuálne a závisí na kvalite a vlastnostiach vody v každom regióne. Z tohto dôvodu ponúkame našim zákazníkom výber. Pri produktoch, ktoré obsahujú fluorid, používame jeho najefektívnejšie organickú formu – Olaflur. Je dokázané, že použitie fluoridu je najúčinnejší prevenciu pred vznikom zubného kazu.